چسب مخمل چیست؟

یکی از مهم ترین مواردی که پس از پودر مخمل برای افراد اهمیت دارد چسب مخمل پاشی می باشد. این چسب برای ایجاد سطحی صاف و مقاومت در مقابل شستشو و سایش کاربرد دارد.

چسب قابل اجرا بر روی تمام سطوح : چوب ، سفال ، پلاستیک ، شیشه ، ابزار گچی ، کناف و …

– چسب ها اصولا بر دو نوع مختلف تقسیم بندی می شوند :

چسب های پایه آبچسب های پایه حلالی

باید در انتخاب نوع چسب مخمل پاش دقت لازم را داشته باشید زیرا در صنعت پاشش نوع و خاصیت چسب برای دست یافتن به نتیجه مطلوب به شما کمک شایانی خواهد کرد. مهندسین شرکت ایلیاکروم در ادامه مطلب برای راهنمایی شما عزیزان در زمینه انواع چسب و نوع کاربرد توضیحاتی ارائه خواهند داد که پیشنهاد می کنیم ما را دنبال کنید و در صورت هرگونه سوال و مشاوره با با تماس بگیرید.

خواص و ویژگی های چسب فلوک پاشی:

۱ – مقاومت بسیار بالا در برابر آب

۲ – انعطاف پذیری بعد از خشک شدن

۳ – قابل اجرا بودن روی تمام اجسام

انواع چسب های فلوک پاشی:

۱ – چسب ۱۳۵۰

۲ – چسب TS10

۳ – چسب TS18

۴ – چسب ویسکوز

چسب مخمل ۱۳۵۰:

این چسب پایه آب است.درحالت معمولی برای اجسامی که فقط حالت تزئینی دارند مناسب است.از نظر استقامت در پایین ترین سطح، از کیفیت خوبی برخوردار است.برای اجسامی مانند: گل و گیاه، دیوار، سفال، داشبورد، ستون، شیشه، فلزات، بسیار مناسب است.

چسب مخمل تی اس ۱۰ (TS 10):

این چسب پایه آب است.برای اجسامی که حالت تزئینی دارند مناسب است.از نظر پوشش دهی به مخمل از کیفیت بهتری برخوردار است.میانگین زمان برای پاشش مخمل : ۲ دقیقه.قابلیت اجرا روی تمامی سطوح.کیفیتی تضمین شده روی سطوحی چون: سفال، سرامیک، دیوار، گچ، چوب.

چسب مخمل تی اس ۱۸ (TS 18):

این چسب پایه آب است.برای اجسامی که حالت تزئینی و مصرفی دارند مناسب است.از نظر پوشش دهی کیفیت عالی دارد.میانگین زمان پاشش مخمل: ۲ دقیقه.قابلیت اجرا روی تمامی سطوح با تضمین شستشو.اگر قطعه مخمل شده با این چسب گرما ببیند استقامت چندبرابری دارد.برای دمایی حدودا ۶۰ درجه عالی است.قابلیت اجرا روی تمامی سطوح: از قطعات کوچک تا پوشش کامل خودرو.

چسب مخمل ویسکوز:

این چسب پایه آب است.مخصوص پارچه و اجسام انعطاف پذیر می باشد.از نظر پوشش دهی قابلیت چاپ را دارد.میانگین زمان برای پاشش مخمل: ۵ دقیقه.از این چسب برای چاپ تی شرت استفاده میکنند.قابلیت شستشو با مواد شوینده.این چسب نیاز به هاردنر (خشک کن) دارد.

تماس با ما

تهران ، شهرستان بهارستان ، شهرک همدانک ، گلستان پنجم ، پلاک 8
نمایش در نقشه گوگل

تلفن : 02156573155

شماره همراه :
09127692842 | 09378520929
09356458299 | 09359495590

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

کپی‌رایت 2019 © فلت‌سام

WhatsApp chatپودرمخمل چسبts180مخمل اصل ترک